WAŻNE!!! REKRUTACJA

DNIA 31.03.2020 ROKU O GODZINIE 1200, ZOSTANĄ UDOSTĘPNIONE LISTY DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA BĘDZIE JE MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ, JAK RÓWNIEŻ WYWIESZONE BĘDĄ NA DRZWIACH WEJŚCIOWYCH NASZEGO PRZEDSZKOLA

RODZICE DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO
NR7 W JAWORZNIE ZOBOWIĄZANI SĄ DO ZŁOŻENIA DO 08.04.2020 OŚWIADCZENIA WOLI (INFORMACJĘ, ŻE DZIECKO PRZYJĘTE BĘDZIE UCZĘSZCZAŁO DO NASZEGO PRZEDSZKOLA).

INFORMACJĘ PROSZĘ SKŁADAĆ DROGĄ MAILOWĄ – PODAJĄC IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ DATĘ URODZENIA mail : pm7jaw@interia.pl, LUB TELEFONICZNIE PODAJĄC IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ DATĘ URODZENIA 327629276-58

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *