Informujemy, iż dnia 01.09.2022 r. o godz. 16:30 odbędzie się zebranie rodziców w poszczególnych grupach wiekowych. Serdecznie zapraszamy

Przedszkole Miejskie nr 7 w Jaworznie informuje, iż Hala MCKiS w Osiedlu Stałym przy ul. Inwalidów Wojennych 18 będzie miejscem, do którego mieszkańcy mogą od wtorku, 1 marca br. przynosić dary dla uchodźców z Ukrainy. Potrzebne rzeczy i żywność będzie można przekazywać codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godz. od 8.00 do 20.00. Pamiętajmy, że tylko tak skoordynowana przez służby miejskie, akcja pomocy może dotrzeć na Ukrainę. Szczegóły na stronie: https://www.um.jaworzno.pl/pl/aktualnosci/7060/jaworzno_pomaga_ukrainie_rusza_miejski_punkt_koordynacji_zbiorek_i_pomocy_dla_ukrainy.html

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA SUKCESYWNE DOSTAWY WRAZ Z TRANSPORTEM ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH W 2022 R.

Zebrania grupowe rodziców z wychowawcami odbędą się 01.09.2021 roku o godz. 16:00. Zapraszamy.

W związku z sytuacją epidemiologiczną Covid-19 prosimy o zapoznanie się z wytycznymi GIS z dnia 25.08.2020: kliknij tutaj oraz z procedurą wewnętrzną Przedszkola Miejskiego nr 7. Zachęcamy też do śledzenia najnowszych informacji w zakładce AKTUALNOŚCI.

Jeśli Państwa dzieci zadają dużo pytań dotyczących koronawirusa zachęcamy do pokazania filmiku pt. „Krótki film o wirusie na literę K i o żmii”. W prosty sposób tłumaczy on dzieciom obecną sytuację i wyjaśnia niezrozumiałe terminy związane z wirusem.