ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

„Bożonarodzeniowa choinka”

Z przyjemnością informujemy, że międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowa choinka” został rozstrzygnięty. Członkowie jury stanęli przed bardzo trudnym wyborem, gdyż wszystkie prace zachwycały pomysłowością oraz starannością wykonania. Po burzliwych obradach wyłoniono następujących laureatów:

I miejsce – Nikola Żmuda, Przedszkole Miejskie nr 14

II miejsce – Mikołaj Remin, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Przedszkole Miejskie nr 1

III miejsce – Kuba Igies, Przedszkole Miejskie nr 19

Wyróżnienie – Magdalena Głowacka, Przedszkole Miejskie nr 7

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom oraz wychowawcom za zaangażowanie i poświęcony czas. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają dyplom oraz upominek, które będzie można odebrać w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Jaworznie od dnia 20.12.2022 r.

Wszystkie prace konkursowe będzie można obejrzeć w Miejskiej Bibliotece Publicznej, filia Osiedle Stałe, od dnia 19.12.2022 r. Serdecznie zapraszamy.

Koordynatorzy: Edyta Sadowska, Michał Sadowski