Rozstrzygnięcie konkursu „Jesień wokół nas”

Z przyjemnością informujemy, że międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Jesień wokół nas” został rozstrzygnięty. Członkowie jury mieli bardzo trudny wybór, gdyż wszystkie prace były pomysłowo i starannie wykonane. Po burzliwych obradach wyłoniono następujących laureatów:

Kategoria 3, 4-latki:

I miejsce – Adam Bryniak, Przedszkole Miejskie nr 9

II miejsce – Pola Frączek, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, PM nr 1

III miejsce – Aleksandra Rech, Przedszkole Miejskie nr 7

Wyróżnienie – Arkadiusz Rzędzicki, oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 9

Kategoria 5, 6-latki:

I miejsce – Aleksandra Sosin – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, PM nr 1

II miejsce – Marcelina Porwit, Przedszkole Miejskie nr 18

III miejsce – Leon Jaworski, Przedszkole Miejskie nr 14

Wyróżnienie – Tymon Kasprzyk, oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 17

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom oraz wychowawcom za zaangażowanie i poświęcony czas. Dzieci, które w konkursie zajęły miejsca I-III oraz zdobyły wyróżnienia otrzymają dyplom oraz upominek, które będzie można odebrać w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Jaworznie od dnia 31.10.2022 r. (wtorek).

Prace konkursowe już wkrótce będzie można zobaczyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej, filia Osiedle Stałe. Serdecznie zapraszamy.

Koordynatorzy konkursu: Anna Solecka, Michał Sadowski